מי אתם?

חברת פ.ע עמר פועלת משנת 1991 תחת ניהולו הייחודי של התעשיין והיזם פיני עמר ומשיקה פרויקטים חדשים מרהיבים ומתקדמים ביותר.

חברתנו שומרת על שילוב ייחודי של מחשבה מעמיקה וירידה לפרטים הקטנים. תוך כך, אנו מקפידים על רמה ואיכות הבנייה חסרת פשרות ושימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר. המצוינות הזו, היא שהפכה את חברתנו לשם נרדף לאיכות חסרת פשרות ומצוינות בבנייה.

 

מה פרויקט הדגל שלכם?

במרכז העיר באר שבע, באזור שופע פארקים, סמוך לצירים הראשיים ומוקדי העניין של העיר שוכנים מגדלי בצלאל המציעים 26 קומות של דירות יוקרה איכותיות תוך מתן דגש מתמיד על רווחת הדיירים. במגדלים דירות גן, דירות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוז, פנטהאוז ופנטהאוז דופלקס.

בנוסף, בשכונה ו' בקריה החרדית אכלסנו את פרויקט "משכנות אסתר", ו"נוף רמות" בשכונת רמות שמתאכלס בימים אלו.

 

מה דעתך מצב הנדל"ן בארץ?

מצב הנדל"ן בארץ הפכפך והציבור מבולבל, פוליטיקאים מנסים לקושש עוד קולות ומבטיחים הבטחות שלא בהכרח יוכלו לעמוד בהן וגורמות לקהל לטפח תקוות שווא. כיום המדינה מקבלת מיסים בגובה של לפחות 40% מערך הדירה בשוק החופשי והדבר משפיע על מחיר הדירות. הפתרון של "תכנית למשתכן" הוא פתרון חלקי ולא מושלם, וגם הוא מכוון לאחוז קטן מקהל מבקשי הדיור, בעוד שהרוב ממתינים לראות אם ויצליחו להיכנס לתוכנית.

ענף הנדל"ן כיום עובר טלטלות לא מעטות ו חברות בניה, במצב השוק הנוכחי, ללא חוסן כלכלי יכולות להימצא בסיכון והיעלמותן יקטינו את היצע הדירות הבנויות בשוק.

 

מה הטיפים שלך לרוכש הפוטנציאלי?

אם מצאתם דירה שעברה את המבחן שלכם לכו על זה, ניסיון העבר מלמד שטיפוח תקוות שווא מעכב השגת מטרות. מצאתם? בחנתם? תרכשו.

כשרוכשים בית יש להתייחס לכיווני אויר, השמש, הגובה וסביבת המגורים. (גנים, בתי ספר וכד') מעת לעת מתפרסמים מבצעים והטבות אנו ממליצים תמיד לחפש ולהיות ערניים.

בתור לקוחות מגיע לכם ליווי אישי, מקצועי ולא מתפשר, כזה שידאג לכם לראש שקט ובלי הפתעות.

בנוסף, תנו עדיפות לפרויקטים בשלבי בניה מתקדמים. כך מקטינים את רמת הסיכון ומבטיחים את קבלת הבית בזמן והיתרון הוא שמשלמים פחות מדדים, פחות תשלומים כפולים למשכנתא ושכירות.